ILIRIADA PORTAL

Temperaturat e ulėta nė SHBA, ngrijnė dhe kaktuset

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

30012009

Mesazh 

Temperaturat e ulėta nė SHBA, ngrijnė dhe kaktuset
Pas njė stuhie tė madhe nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės edhe kaktuset nė Teksas janė mbuluar nga akulli, gjatė kėsaj jave. Dėbora dhe ngricat kanė mbuluar pemėt nė gjashtė shtete tė Amerikės, nė tė cilat mijra shtėpi po vuajnė nga mungesa e energjisė elektrike
balkanweb[/url]


avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 22728
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Temperaturat e ulėta nė SHBA, ngrijnė dhe kaktuset :: Komentet

avatar

Mesazh prej Fri Jan 30, 2009 11:09 pm nga shqiptari

te ftohtet se ka ndermend te kaloje me duket Smile

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi