ILIRIADA PORTAL

Obama-Berishės: Tė punojmė sė bashku

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

13032009

Mesazh 

Obama-Berishės: Tė punojmė sė bashku
Obama-Berishės: -Presidenti i Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės Barack Obama i ka dėrguar njė mesazh kryeministrit shqiptar Sali Berisha, ku shprehet dėshira e presidentit amerikan, pėr tė bashkėpunuar me Shqipėrinė. “Unė pres me padurim tė punojmė sė bashku nėn frymėn e miqėsisė dhe paqes pėr tė ndėrtuar njė botė mė tė sigurt gjatė 4 viteve tė ardhshme”-thuhet nė telegram. Mesazhi vjen si pėrgjigje ndaj urimit me rastin e inaugurimit tė Obamės si President i Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės.“Me marrjen e detyrės dhe tė pėrgjegjėsive si President i Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės, unė ēmoj shumė fjalėt tuaja tė inkurajimit”-vijon telegrami.
start
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 22833
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Obama-Berishės: Tė punojmė sė bashku :: Komentet

avatar

Mesazh prej Fri Mar 13, 2009 7:11 pm nga blu

Sdiskutohet qe me BERISHEN do punoje se RAMA ka zgjedh GJINUSHIN.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Fri Mar 13, 2009 7:21 pm nga ADMIN

Se mos don qe te ndertoje ndo nje baze ushtarake ne fushen e myzeqese!!! tani qe po prenohemi edhe ne Nato

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej Fri Mar 13, 2009 8:31 pm nga ilda

blu shkruajti:Sdiskutohet qe me BERISHEN do punoje se RAMA ka zgjedh GJINUSHIN.
Laughing Laughing Laughing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi