ILIRIADA PORTAL

Berisha dėnon vrasjen e 25-vjeēarit nga Kavaja

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

12062009

Mesazh 

Berisha dėnon vrasjen e 25-vjeēarit nga Kavaja
Tiranė - Kryeministri Sali Berisha i shpreh ngushėllimet e tij mė tė thella familjes sė 25 vjeēarit Artan Zeka, babait tė tre fėmijėve, qė humbi sot tragjikisht jetėn nga njė dorė kriminale. Lutjet e Kryeministrit Berisha dhe tė gjithė shqiptarėve shkojnė pėr shpirtin e tė ndjerit dhe familjes sė tij. Kryeministri Berisha u bėn thirrje tė gjithė anėtarėve dhe militantėve tė partive politike tė distancohen nga aktet kriminale dhe tė pėrkushtohen nė njė fushatė zgjedhore tė denjė pėr njerėz tė lirė.

Kryeministri Berisha u bėn thirrje tė gjithė shqiptarėve tė ruajnė gjakftohtėsinė dhe vetėpėrmbajtjen dhe kėrkon me forcė zbatimin e plotė tė ligjit mbi autorin e kėtij akti kriminal. Kryeministri u bėn thirrje tė gjithė aktivistėve dhe mbėshtetėsve tė Partisė Demokratike tė mbajnė njė minutė heshtje nė tubimet e tyre pėr humbjen e demokratit, mikut Artan Zeka.
start
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 22728
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Berisha dėnon vrasjen e 25-vjeēarit nga Kavaja :: Komentet

Mesazh prej Fri Jun 12, 2009 8:41 pm nga ilda

Pse!!!!!!!!!!!!!! per arsye politike ka ndodh kjo apo ?!?!?!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Fri Jun 12, 2009 8:44 pm nga bulqizaku

skandal
ta vrasish tjetrin per pun partish .......
allaj i ka lan truni njerzit... nuk perveshin kraht ene tpunojn po bohen kriminela per interesat e rams ene u rroft militantizmi njanit ndhe qetrit nburg

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Fri Jun 12, 2009 8:46 pm nga bulqizaku

simas lajmeve e ka vra per pun posterash ...
ki i PD ka qen tu var do postera .. ai i PS osht zan me te ene e ka vra .......
e kan zanat kto socialistat .. s'heqin dor prej huqit vjeter .. kto kundershtarit i japin plumin ......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej Fri Jun 12, 2009 8:47 pm nga ilda

bulqizaku shkruajti:simas lajmeve e ka vra per pun posterash ...
ki i PD ka qen tu var do postera .. ai i PS osht zan me te ene e ka vra .......
e kan zanat kto socialistat .. s'heqin dor pre huqit vjeter .. kto kundershtarit i japin plumin ......

Mad Mad Mad 25- vjeē pfffffffffff

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Fri Jun 12, 2009 10:42 pm nga lidabica

i gjori,vetem 25 vjec Mad Mad
po keta e kane ne gjak krimin more zoterinj,pse nuk vrane ne zgjedhje t e mepareshme ate republikanin keta....ne zonen,tani s'e kujtoj dot,po ne Tirane ka qene....shume keq

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi