ILIRIADA PORTAL

Rezart Taēi dhunon gazetarin Mero Baze

Shko poshtė

03112009

Mesazh 

Rezart Taēi dhunon gazetarin Mero Baze
Tiranė – Gazetari i njohur Mero Baze ėshtė goditur me grushte nė orėt e vona tė mbrėmjes sė shkuar.Mėsohet se agresori ka qenė presidenti i kompanisė “Taēi Oil”, Rezart Taēi, pėr tė cilin Baze ka bėrė disa emisione televizive.

Ngjarja ndodhi nė zonėn e ish-bllokut kur gazetari i njohur po qėndronte nė njė lokal nate me dy koleg tė tij, Andi Bushati dhe Arban Hasani, tė dy punonjės nė Vizion Plus. Aty pranė ka kaluar Taēi sė bashku me truproja, ku fillimisht kanė shkėmbyer fjalė. Mė pas situata ka precepituar nė grushte tė hedhura nė drejtim tė Mero Bazes.

Menjėherė pas ngjarjes, gazetari ėshtė dėrguar nė spital, ku ka marrė ndihmė mjekėsore. Pas kėsaj, ai ka bėrė kallėzim nė polici pėr biznesmenin e njohur.
start
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 23478
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Rezart Taēi dhunon gazetarin Mero Baze :: Komentet

avatar

Mesazh prej Tue Nov 03, 2009 7:21 pm nga dini

Hahahaa...mė nė fund po funksionon "drejtesia"
Ky meriton shumė mė teper se grushtat!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Tue Nov 03, 2009 7:30 pm nga nardlushnja

Ashtu mendoj edhe une.
Kete gazetar kurre nuk e kam honepsur

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Tue Nov 03, 2009 7:39 pm nga bulqizaku

mejr ja kan bo ktej muti

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Tue Nov 03, 2009 7:41 pm nga emigranti

ky nuk esht gazetar ky esht mercenar
si nuk u ngop ru hanger dajak njeriu qe ka hanger ma shum dajak
sa ma shum rrifet ma shum i zmadhohet koka

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Wed Nov 04, 2009 12:08 am nga lidabica

po c'fare i kishin bere se aty ne sital s'i pame ndonje gje,ketij sahanlepiresi,po te jete e vertete ,mua nuk me pelqen dhuna fare tek kushdo dhe nga kushdo qe e perdor.Dhuna eshte dhune!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej Wed Nov 04, 2009 12:13 am nga ilda

sa mire ia paskan bere, lidabiēa tani e hiperbolizojne ēik vete ato lol

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Wed Nov 04, 2009 1:11 am nga Jona

te them te drejten edhe mu nuk mu duk se e kishin demtuar mu duk sikur bente vet

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej Wed Nov 04, 2009 1:22 am nga i persekutuari

jua them une qe eshte shpifje me deshmitar si ne kohen e xhaxhit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Wed Nov 04, 2009 1:25 am nga ILIRI

Tiranė – Biznesmeni Rezart Taēi ka deklaruar se nuk ka pasur asnjė konfrontim fizik me gazetarin Mero Baze.Ndėrkohė qė ėshtė i kėrkuar nga policia, Taēi deklaron se nuk ka pasur konflikt gjatė orėve tė natės sė mbrėmshme.

"Sulmi ndaj meje bėhet pėr shkak tė biznesit. Nuk kam cenuar integritetin e asnjė medieje. Sulmi bėhet pėr tjetėrsimin e aktivitetit tė kompanisė qė unė drejtoj.Unė nuk kam pasur konflikt fizik me Mero Bazen”, thuhet nė deklaratėn e shpėrndarė nga Taēi.

Ngjarja e ndodhur nė orėt e vona tė mbrėmjes sė shkuar ka ngjallur reagime tė shumta sot nė Tiranė. Nga presidenti Bamir Topi, kryeministri Berisha, kreu i opozitės Edi Rama kanė dėnuar njė zėri anktin e dhunės ndaj botuesit tė gazetės “Tema”.
start

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Wed Nov 04, 2009 11:52 am nga lidabica

jane metodat e vjetra enveriste...shpif,shpif se do te mbetet 1 gje

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi