ILIRIADA PORTAL

Deputetja Shamku nuk ka harruar te lyej buzet me te kuq

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

13052010

Mesazh 

Deputetja Shamku nuk ka harruar te lyej buzet me te kuq
Deputetja shamku ka lene ēadrat e ngujimit dhe eshte derguar ne spital per ndihme mjekesore. Sipas medjave shkaku i largimit nuk ka qene uria por nje infeksion ne bajame. Ajo qe ra ne sy gjate transmetimit te saj me barrele ishin buzet e deputetes te lyera me te kuq. Duket se deputetja eshte kujdesur per pamjen e saj duke e ditur se dalja e saj nga ngujimi do te ndiqej nga kamera te shumta televizive.
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 23038
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Deputetja Shamku nuk ka harruar te lyej buzet me te kuq :: Komentet

avatar

Mesazh prej Thu May 13, 2010 4:55 pm nga bulqizaku

po livante a kishte lshu

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Fri May 14, 2010 4:52 pm nga anonymus

patjeter se te rish 13 dit pa lare .....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi