ILIRIADA PORTAL

Doris Pak: Edi Rama pengon heqjen e vizave

Shko poshtė

14052010

Mesazh 

Doris Pak: Edi Rama pengon heqjen e vizave
Eurodeputetja Doris Pak e ka vlerėsuar shqetėsuese situatėn aktuale politike nė Shqipėri.
Doris Pak e ka akuzuar kryesocialistin Edi Rama se po pengon heqjen e vizave pėr Shqipėrinė, dhe se ka njė sjellje tė pakuptueshme.
“Rama po mban peng vendin pėr partinė e tij. Por PS duhet tė jetė kundėr lėvizjes sė fundit tė liderit tė saj”, ka thėnė Pak lidhur me protestat nė Shqipėri.
Ajo tha se situata e krijuar nuk zgjidhet nė rrugė, por vetėm nė Parlament.

bota sot
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 25216
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi