ILIRIADA PORTAL

Greva e urise mbaroi por kto pamje do te na sqarojne se "thyerja" e ginesit nga grevistet e Rames e kishte burimin te pakot me ushqime qe hynin nga mbrapa ēadrave (Video)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Greva e urise mbaroi por kto pamje do te na sqarojne se "thyerja" e ginesit nga grevistet e Rames e kishte burimin te pakot me ushqime qe hynin nga mbrapa ēadrave (Video) :: Komentet

avatar

Mesazh prej Thu May 20, 2010 6:32 pm nga emigranti


Grevisteve te urise do tu duhet ti nenshtrohen djetes per shkak te mbipeshes qe kane fituar gjate kampingut ne bulevardin e Tiranes. Te lumtur dhe teper energjik grevistet festojne daljen nga "burgu" ku i kishte futur Rama. Gjate largimit te grevisteve nuk u degjua asnje sirene ambulance dhe nuk u pa asnje ekip i ndihmes se shpejt. Grevistet qe i kushtuan miljona Edit gezonin shendet te plote. Madje edhe Blendi Klosi qe vuante nga djabeti, mesohet te kete dale nga greva me i shendetshem se asnjeher.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Thu May 20, 2010 10:21 pm nga bulqizaku

Hahahhaaaaa. O kto jan ma budalla se ai budalli i i drejto. Shif ke kan kryetar e thuj se kush jan. Ej allah allah ēar sjan tu na pa sėt....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi