ILIRIADA PORTAL

Celuliti

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

06122010

Mesazh 

Celuliti
Celuliti ėshtė njė lloj indi dhjamor nė shtresėn e nėnlėkurės qė pėrmban tufa indi lidhor. Ky ind lidhor, qė varion nė trashėsi dhe ėshtė i ndėrthurur me qelizat dhjamore, mbahet nė atė pozicion nga njė rrjet fibrash qė e mbron trupin tonė duke rrethuar muskujt dhe organet. Ai ėshtė i rrethuar nga njė lėng qė, pėrveēse e ushqen, pėrbėn dhe njė sistem efektiv pėr eliminimin e mbeturinave
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 24571
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Celuliti :: Komentet

No Comment.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi